Reference

Logo KOKR Reality

KOKR Reality

 V systému je více než 50 nemovitostí.

www.kokr-reality.cz

Mírové náměstí, 415 01  Teplice

"Během svého působení v realitách jsme měli možnost vyzkoušet si různé, velice nákladné programy určené pro webovou prezentaci realitní kanceláře, které pro nás byly ve chvíli rozhodnutí zahájit vlastní činnost v tomto oboru finančně nedostupné. O to příjemnější bylo zjištění existence Realitního Manažera, který naprosto dokonale splnil naše požadavky a představy.
Chtěli bychom touto formou poděkovat firmě NetBrick, s.r.o., zvláště pak osobně panu Görnerovi za to, že nám umožnil ve velmi krátkém časovém úseku a to za maximálně profesionálního přístupu a perfektní spolupráce zapojit se důstojně do trhu s realitami a splnil nám tak náš dlouhodobý záměr.
"

 

Logo JPR Reality

JPR Reality

V systému je více než 100 nemovitostí.

www.jpr.cz

Dominikánská ulice 16, Plzeň

"Dobrý den, jmenuji se Petr Lang a jsem majitelem plzeňské realitní kanceláře JPR reality. Naše kancelář jako taková funguje něco málo přes dva roky a po celou tuto dobu jsem byl přesvědčen, že žádný realitní software mít nikdy nebudeme. Důvodů pro tuto doměnku jsem měl hned několik ale zřejmě hlavním byla představa velké počáteční investice a složitosti aplikace softwaru na již fungující webové stránky. Až pan Vaněček se svým produktem mě přesvědčil, že tato doměnka byla mylná. Za opravdu rozumné peníze máme teď velice dobře fungující software, který nám pomáhá s veškerou agendou čímž vlastně šetří náš čas a tedy i peníze. Chtěl bych touto cestou panu Vaněčkovi poděkovat a to nejen za dobrý produkt, ale i za jeho ochotu a vstřícnost při řešení drobných problémů, které nezbytně vznikaly při přechodu na tento software. Ono totiž sladit export ze systému na již fungující stránky, které navíc dodávala jiná firma, vyžaduje opravdu velkou dávku profesionality a zkušeností."

Nový klient
10. 05. 2011

Vítáme nového klienta 

Media Reality

Nový klient
02. 05. 2011

Vítáme nového klienta

KOKR Reality.

Nový klient
01. 05. 2011

Vítáme nového klienta 

TP housing.

Start webu
01. 05. 2011

Spuštění webové stránky projektu UI Realitního Manažera